فرم درخواست درج آگهی در وبسایت اَفدستا

2 + 4 = ?

درج آگهی و تبلیغ در وبسایت افدستا

افدستا به عنوان اولین جشنواره بین المللی با سیستم داوری آنلاین، گروه فرهنگی هنری با اعضای از داخل و خارج از کشور بیش از 12 سال است که فعالیت می کند.
وبسایت جامع افدستا از بخشهای مختلفی تشکیل شده است و ضمن انتشار اعلانیه های متعدد در رشته های مختلف هنری، اقدام به برگزاری نمایشگاه های گروهی بدون مرز همچنین فستیوال های هنری متعدد می پردازد.
مجموعه افدستا در راستای تامین هزینه های جاری خود اقدام به ایجاد محیطی جهت تبلیغات و اطلاع رسانی  فعالان، حوزه ی فرهنگ،  دست اندرکاران چاپ، گرافیک و صاحبان صنایع نموده است.

چرا وبسایت مجموعه افدستا ؟
از آنجا که مخاطبان اصلی این وبسایت جامعه ی هنری و حتی علامندان به فرهنگ و رویدادهای هنری هستند ، این وبسایت می تواند یکی از موثرترین پل های ارتباطی میان صنایع و امور فرهنگی باشد و شما می توانید از طریق آن بازار هدف مشخصی را مخاطب خود قرار دهید.

مخاطبان ” افدستا ” را اغلب طراحان گرافیک، عکاسان، نقاشان، تصویرگران، کارتونیستها، علاقمندان به هنر و… تشکیل می دهند.

درج آگهی در وبسایت افدستا:
برای دریافت تعرفه آگهی در «افدستا» و کسب اطلاعات بیشترمی توانید ضمن تکمیل فرم در همین صفحه درخواست خود را ارسال کنید و یا با شماره 09356680633 تماس حاصل فرمایید.

حمایت از افدستا:
چنانچه شخص، موسسه، یا شرکتی تمایل داشته باشد که به عنوان حامی مالی مجموعه و یا وبسایت «افدستا» معرفی گردد، هزینه ها و شرایط  آن به صورت توافقی تعیین خواهد شد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

حمایت معنوی از افدستا:
علاقه مندان به «افدستا» و رویدادهایش می توانند با درج نشانه ی «افدستا» در وب سایت و یا بلاگ خود  همچنین لینک به وبسایت افدستا، از ما حمایت نمایند.

و اما آگهی های شما!
وبسایت افدستا ضمن تخصیص بخشهایی به عنوان جایگاه بنر تبلیغاتی در صفحه ی اصلی و سایر صفحات، این امکان را به مخاطبین درج آگهی می دهد که صفحه ای اختصاصی جهت رپورتاژ آگهی خود داشته باشند.
با توجه به رویدادهای کثیر افدستا نیز مخاطبان می توانند ضمن همکاری مادی و معنوی خود، از درج نشانه در پوستر و اعلانیه های افدستا بهره مند گردند. ( علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایند.)
هنرمندانی که نسبت به برگزاری نمایشگاه های هنری و جشنواره های فرهنگی اقدام می کنند می توانند با اطلاع قبلی (3 هفته قبل از نمایشگاه) از تخفیف 20 % برخوردار شوند.

تلفن دبیرخانه: 07138320480
تماس مستقیم: 09356680633
فکس: 07132359714

چرا افدستا؟!

افدستا اولین جشنواره بین المللی با سیستم داوری آنلاین است.
افدستا بیش از 12 سال سابقه فعالیت نمایشگاهی و جشنواره ای دارد.