دبیرخانه اعلانیه های افدستا منتشر کرد…

برگزیدگان

دبیرخانۀ اعلانیه تصویرسازی اَفدستا 1394، راه‎یافتگان به نمایشگاه را معرفی کرد.
به گزارش روابط‎عمومی انجمن تصویرگران، پس از یک مرحله انتخاب مقدماتی در دبیرخانه و یک داوری نهایی توسط هئیت داوران این نمایشگاه شامل ماهنی تذهیبی، مانلی منوچهری و پیمان رحیمی‎زاده، از بین 370 اثر ارسال شده توسط 97 شرکت‎کننده، 158 اثر از 58 تصویرگر به نمایشگاه راه‎یافتند.
افسانه خرمشاهی، الهه پناهی، الهه دهقان‎پیشه، آتنا فرقانی، آزیتا دادخواه، آیسان صادقی، بی‎تا علی‎آبادی، حمیدرضا بهرامی، راحله حسنی، زهرا رسولی، زهرا هوشیار، زهره عباس‎زاده، سارا اسداللهی، سارا فتحیان، سارا نوروزکرمانشاهی، سحر صدارت، سعیده رضایی بدر، سمیرا ارجمندی، سمیه مدنی‎پور، سودابه مستقیمی، سولماز عبدیان، سیده زهرا برقعی، سیده شراره سیدی‎نژاد، شقایق دواچیان، شیما عطاری، فاطمه تاجیک، فاطمه رحمانی، فاطمه رئوف‎پی، فاطمه سادات موسوی، فاطمه محمدی، فرزانه زارع، فرشته جعفری‎فرمند، فرناز منصوری، فریبا حاج رستم بیگلو، مارال فروزش‎نژاد، مرضیه رشیدی، مریم عاشوری‎برمچه، مژده شکری، معصومه اعتبارزاده، ملیحه احمدی، مونا دلاوری، مهتاب قریب، مهرناز سراج‎القوم، مهری ابراهیمی‎فرد، مهسا خلیلی‎پناه، مهسا قلعه‎نوی‎عراقی، مهسا موسویان، مهشید محبوبی‎فر، ناهید ذاکری، نرگس توبه‎ئیها، نیلوفر قاسمی‎سعادتی، نیلوفر وجدانی، هادی شیرجنگ، هاله توکلی، هاله قربانی، هدیه حبیبه‎جوانی‎جم، آذر جانی پور و هما نوزاد راه‎یافتگان به این نمایشگاه هستند.
این نمایشگاه توسط مجموعۀ فرهنگی هنری اَفدستا و با همکاری انجمن فرهنگی هنری تصویرگران و ادارۀ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شیراز برگزار می‎شود و بزودی زمان و جزئیات برگزاری آن از طریق وبسایت افدستا منتشر خواهدشد.

متن فراخوان

*ارسال آثار تا ۸ خردادماه تمدید شد*
دبیرخانه نمایشگاه اَفدستا برگزار می کند:
فراخوان نمایشگاه گروهی تصویرسازی (سراسری) با موضوع آزاد
علاقه مندان فعال در رشته تصویرسازی مجاز به شرکت در این نمایشگاه می باشند.
شرایط شرکت در مسابقه :
۱- هر هنرمند می‌تواند حداکثر با ارائه ۴ اثر در نمایشگاه گروهی تصویرسازی شرکت نماید.
۲ – متقاضیان می بایست ضمن دانلود فرم فراخوان از وبسایت نگارخانه افدستا به نشانی www.afdesta.com ، تصویر حداکثر چهار اثر تصویرسازی متعلق به خود از نظر طرح، تکنیک و اجرا را با فرمتjpeg-jpg ، مد رنگ RGB و سایز (بزرگترین ضلع ۱۵۰۰ پیکسل) به همراه فرم تکمیل شده و رزومه فارسی به همراه یک عدد عکس پرتره به ایمیل afdestagallery@gmail.com ارسال نمایند.
۳ – محدوديتی در توليد آثار به لحاظ استفاده از تكنيک های مختلف وجود ندارد . آثار باید از نظر ترکیب بندی و کیفیت در سطح مقبولی جهت شرکت در نمایشگاه باشند.
۴- دبیرخانه از پذیرش آثاری که به ملیت، فرهنگ، مذهب و کشوری توهین شده باشد معذور است . همچنین آثار باید طبق قوانین جاری وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران از نظر طراح باشند.
۵- دبیرخانه‌ از پذیرش فرم فراخوانی که شامل مشخصات ناقص باشد، معذور است.
۶- دبیرخانه‌ ارسال‌کننده اثر را صاحب اثر تلقی می‌کند. در صورت اثبات خلاف آن در هر مرحله، اثر ارسالی حذف شده و مسئولیت‌های حقوقی آن متوجه ارسال کننده خواهد بود.
توضیحات:
–    زمانبندی نمایشگاه پس از دریافت آثار تعیین و اطلاع رسانی می گردد.
–    گالری اَفدستا هیچ مسئولیتی در قبال اصالت اثر نداشته و صرفاً برگزار کننده این رویداد می باشد.
–    متقاضیان ملزم به پرداخت هزینه به مبلغ ۲۵۰۰۰ تومان و ورودی جهت شرکت در نمایشگاه گروهی می باشند. مبلغ، توضیحات و شماره اثر برگزیده شده به همراه شماره حساب واریز مبلغ ورودی، پس از دریافت فرم و آثار به ایمیل متقاضیان ارسال می شود.
–    رویدادهای نمایشگاه اَفدستا بصورت دوره ای است.
–    این نمایشگاه در گالری اَفدستا به نشانی: شیراز – بلوار پاسداران،کوچه ۵۸، ساختمان عاج برگزار می گردد.
نکته: علاقمندان می بایست پس از تایید اثر و طرح، ورودی نمایشگاه را به حساب نگارخانه واریز  و آثار برگزیده را به همراه CD  رزومه فارسی تایپ شده و عکس پرتره طبق زمانبندی به نشانی گالری اَفدستا پست کرده یا به دبیرخانه تحویل دهند.
–    مسئولیت ارسال و دریافت آثار به عهده ی متقاضی می باشد. ارسال دیر هنگام یا واریز ناقص مبلغ، موجب رد متقاضی می گردد.
–    تمامی شرکت کنندگان در نمایشگاه گروهی تصویرسازی اردیبهشت۹۴ گواهی حضور دریافت می نمایند.
–    نگارخانه اَفدستا در انتخاب آثار آزاد است.
مهلت ارسال فرم فراخوان(به ایمیل دبیرخانه) ، رزومه، عکس پرتره و تصویر آثار تا ۸خردادماه ۹۴ می باشد.
دانلود فرم فراخوان
تلفن تماس نگارخانه: ۰۷۱۳۸۳۲۰۴۸۰ – ۰۹۳۵۶۶۸۰۶۳۳
برای دریافت خبر از طریق موبایل ، نام و نام خانوادگی خود را به سامانه ۳۰۰۰۷۷۱۲۲۱ ارسال نمایید.
درج تبلیغات در سایت : afdestagallery@gmail.com

اعلانیه رویدادی است که بواسطه فراخوان در رشته های مختلف هنری، اقدام به برگزاری نمایشگاه های گروهی می کند. حق امتیاز و استفاده از این نام نزد مجموعه فرهنگی هنری افدستا محفوظ است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 14 =